کابل hba QK735A فیبر نوری

۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان

توضیحات

کابل hba QK735A فیبر نوری

کابل hba QK735A فیبر نوری OM4 چند حالته LC-LC دو طرفه ۱۵ متری جهت استفاده تجهیزات شبکه HP 10G / 40G دیتاسنترها و سایر موارد استفاده HP QK735A قابل استفاده می باشد. این مدل از کابل نوری چند حالته OM4 با کیفیت بسیار بالا در شرکت HPE تولید شده است. برای استفاده در مدیریت فیبر در دیتاسنترها ، محاسبات با کارایی بالا و شبکه های سازمانی مناسب است. این یک جایگزین مقرون به صرفه برای کابل فیبر نوری چند حالته HP 15m PremierFlex OM4 LC / LC (QK735A) ارائه می دهد.سرعت داده در این مدل از کابل فیبر نوری بسیار بالاتر از کابل های LAN می باشد.

شماره قطعه نصب شده QK735A
نوع اتصال Duplex LC به LC
طول کابل ۱۵ متر (۴۹.۲ فوت)
مقاومت کششی ۷۰ N
وارد کردن ضرر ≤۰.۳dB
تکرارپذیری ≤۰.۲dB
کت مواد LSZH
محیط کار: -۲۰ تا ۷۰ درجه سانتیگراد
ذخیره سازی: -۴۰ ° C تا ۸۵ ° C

شماره قطعه Optcore LC-LC-OM4-D15M-20-LS
قطر کابل ۲.۰ میلی متر
تحمل طول +/- ۱ سانتی متر
ضرر بازگشت ≥۲۰dB
قابلیت تعویض .۲۰.۲dB

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “کابل hba QK735A فیبر نوری”